+48 62 735 17 85    info@ams-puchary.pl     ul. Odolanowska 50, 63-400 Ostrów Wielkopolski

trofea

Trofea to nasza specjalność od 1996 roku. Każdy zakupiony u nas produkt można oznakować dowolną spersonalizowaną dedykacją. Od ręki posiadamy setki modeli. Wysyłki realizujemy najczęściej w ciągu 1 - 2 dni roboczych.

Zamówienie można złożyć emailem lub przez nasz sklep internetowy. W przypadku większych zamówień zalecamy kontakt z nami, doradzimy i ustalimy indywidualny rabat.

Zapraszamy do składania zapytań na email. 
Przedstawimy najlepszą ofertę. Udzielamy rabatów dla większych zamówień i dla stałych klientów. 

puchary

Puchary to nasza specjalność od 1996 roku. Posiadamy najszerszą ofertę dostępną na rynku. Setki modeli dostępnych od ręki, większość trofeów dostarczamy od 1 do 2 dni roboczych. Możliwość spersonalizowania każdej sztuki tabliczką i emblematem z dowolnym tekstem i logiem w kolorze.  

trofea szklane

Trofea szklane to idealny pomysł na nagrody biznesowe, okolicznościowe i sportowe. Doskonale sprawdzają się jako prezent dla kontrahenta, podziękowania dla pracowników, nagroda sportowa lub upominek dla najbliższej osoby. Na szkle mamy możliwość grawerowania lub nadruku bezpośredniego w kolorze. 

statuetki odlewane

Trofea dopasowane i spersonalizowane pod konkretną dyscyplinę. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem tematycznym i kolorystycznym, od monochromatycznych do mocno nasyconych barw. 

medale

Setki gotowych wzorów z możliwością personalizacji. Możemy wyprodukować medale w dowolnym kształcie z drewna, pleksi lub laminatów. Wykonujemy również medale odlewane z metalu w najwyższej jakości. Do zakupionych medali mamy ogromny wybór wstążek w gotowych kolorach jak również możemy wyprodukować smycze z dowolnym nadrukiem. Medale można również umieścić w eleganckim etui. 

trofea drewniane

Dyplomy drewniane do zawieszenia lub w etui, z ozdobną blaszką i nadrukiem w kolorze lub grawerowane i wycinane w laminacie w dowolnym kształcie. Wiele możliwości wyjątkowego zaprezentowania. Podnoszą prestiż wydarzenia, idealnie nadają się do wręczenia na galach, podsumowaniach sezony jak i balach. 

figurki plastikowe

Mogą stanowić odrębne trofeum po połączeniu z podstawą, lub dodać do nich postument. Jest również możliwość umieszczenia jej na szczycie pucharu. 

dyplomy papierowe

Posiadamy w ofercie dyplomy papierowe gotowe do nadruku jak również możemy wykonać indywidualny projekt na każdą okazję nie tylko sportową ale również na podziękowanie czy gratulacje.  

zlecenia indywidualne

Świadczymy usługi w zakresie od projektu do wykonania indywidualnie zaprojektowanej statuetki wykonanej z różnych materiałów począwszy od drewna poprzez pleksi kończąc na kamieniu czy szkle. Każda z możliwością naniesienia tekstu logo lub herbu metodą grawerowania lub poprzez nadruk bezpośredni uv w kolorze.  W celu zamówienia indywidualnej produkcji prosimy kontaktować się mailowo. 

ostatnie realizacje:

Close Menu